Náš tým

Všechny naše instruktorky jsou akreditovány MŠMT. I nadále se ve svém oboru vzdělávají. Účastní se pravidelných školení a sledují nové trendy v plavání. Při výběru instruktorek klademe velký důraz nejen na jejich profesionalitu, ale zejména na vstřícnost, otevřenost a velkou dávku nadšení k práci, které se věnují.

 

Zuzana Hanáčková

Zuzka je členkou našeho týmu od listopadu 2015. V roce 2008 ukončila magisterské studium na Právnické fakultě a v roce 2009 bakalářské studium na Fakultě sportovních studií, obor Regenerace a výživa ve sportu. Už více než 15 let působí jako instruktorka různých forem cvičení, několik let vedla také kroužek aerobiku pro děti a starala se o malé hokejisty na letních hokejových kempech. Sport a děti zůstávají stále její největší zálibou. Doma se věnuje své malé dcerce Lucince a Elkovi, německému krátkosrstému ohaři, se kterým se účastní i běžeckých závodů.

 

Martina Jindřišková

Martina JindřiškováV Rosničce působí na pozici instruktorky a zároveň manažerky brněnské pobočky od jejího otevření v roce 2011. S neutuchající energií spolu se svými kolegyněmi klub neustále rozvíjí a snaží se, aby vám bylo s Rosničkou hezky.
Martina do čtrnácti let závodně plavala a s výukou plavání má dlouholeté zkušenosti. V minulosti působila jako lektorka a instruktorka různých aktivit ve sportovně-rekreačním vzdělávacím středisku Piispala ve Finsku. V zemi tisíce jezer žila 2,5 roku. Jednu zimu strávila i v Laponsku za polárním kruhem, splnila si tak svůj dětský sen. Kromě plavání má praxi i v oblasti masáží dětí, věnuje se zážitkové pedagogice a prošla půlročním školením Montessori pedagogiky.
Aktivně se věnuje běhu na lyžích, orientačnímu běhu, horolezení a dalším, především outdoorovým sportům.

Lenka Bauerová

Lenka je nenahraditelnou členkou týmu Rosničky od září 2013. Devět let se aktivně věnovala synchronizovanému plavání. Přestože vystudovala Molekulární biologii a genetiku a Učitelství biologie pro střední školy na MU v Brně, jejím životním posláním je práce s dětmi. Kromě výuky plavání má zkušenosti i jako trenérka dětí v gymnastickém aerobiku či jako lektorka při školení nových plavčíků. V Rosničce má Lenka kromě jiného na starosti např. příměstské tábory. Aktivně se věnuje svým dětem sportu a pejskovi.

Kateřina Strašilová

V roce 2012 na fakultě sportovních studií v Brně absolvovala bakalářský studijní program trenérství plavání,  na které navázala magisterským studijním programem kondiční trenér. Na FSpS Katka stále pokračuje doktorským studijním programem kinantropologie.
Kromě vzdělávání na sportovní fakultě, Katka v roce 2013 úspěšně absolvovala bakalářský studijní program pozemního stavitelství na VUT v Brně.

Již 10 let se věnuje trénování akvabel. Sama do svých 17 let v akvabelách závodila. Trénování plavání dětí i dospělých se Katka věnuje od roku 2011.

Michaela Pichrtová

Míša přišla do Rosničky půl roku po Markétě, v lednu 2013. V roce 2000 ukončila magisterské studium učitelství 1.stupně a tělesné výchovy pro základní školy 1. a 2. stupně na MU v Brně. Během studia vedla gymnastický kroužek pro předškolní a školní děti. Dva roky vypomáhala jako vedoucí v dětských táborech a stejnou dobu jako dětský sportovní animátor v zahraničí. Do 15 let se závodně věnovala sportovní gymnastice a aktivně parkurové jízdě na koni. Ve svém volném čase se věnuje plavání, sjezdovému lyžování, jízdě na koni, kolečkovým bruslím a zejména svým dvěma dětem.

 

Anna Pěničková

Anička náš tým po několikaleté pauze opět posílila v lednu 2017. V minulosti působila tři roky jako vedoucí na dětských táborech. Čtyři roky pracovala jako instruktorka plavání, cvičení a miniškolky pro děti od narození do předškolního věku, a také jako školitelka kurzů „odborná chůva“ a „odborná vychovatelka“.  V roce 2014 dokončila studium oboru Speciální pedagogika na Masarykově Univerzitě v Brně a poté působila jako učitelka v MŠ. Dnes většinu času tráví na mateřské dovolené se svou dcerou Barborkou. Ve volném čase se věnuje sportu, středověkým tancům, scénickému šermu a ohnivým show.

 


Rosničky, které momentálně plní vlastní mateřské povinnosti a „dovolenkují“ na mateřské.

Monika Krumniklová 

Monika VašátkováMonika náš tým posílila v září 2014. Vystudovala střední podnikatelskou školu. Tři roky působila jako au-pair v Angli. Od roku 2013 pracovala jako recepční ve Světě Wellness Infinit na Lesné. Tam se také seznámila s Plaveckou školou Rosnička. Díky svému nadšení pro práci s dětmi se Monika pomalu začala začleňovat to týmu Rosničky a nyní je už jeho nedílnou součástí. Ve volném čase jezdí do Orlických hor za rodinou a hlavně za svou malinkou neteří, na které „trénuje“ své instruktorské dovednosti. Ráda čte, či se zdokonaluje v angličtině. Jejím největším koníčkem však zůstávají děti a čas strávený s nimi.

Markéta Bartková

Markéta BartkováMárkéta plave v Rosničce od září 2012. Dříve působila jako instruktorka předškolního plavání a vedla příměstské tábory se zaměřením na plaveckou a sportovní přípravu a dětskou volejbalovou přípravku. V roce 2011 ukončila magistreské navazující studium oboru Učitelství tělesné výchovy pro základní a střední školy na Fakultě sportovních studií MU.
Ve Světě Wellness Infinit na Lesné se s Markétou můžete potkat i ve fyziofitness, kde je vyhledávanou a velmi žádanou osobní trenérkou. Ve svém volném čase se věnuje převážně sportu – plavání, běhu, kolečkovým bruslím, běhu na lyžích, kole a studiu novinek z oblasti fitness a výživy a svému malému synovi.

 

NAHORU

 

vává