O Rosničce

Plavecká škola Rosnička nabízí kurzy plavání dětí od šestiměsíčních kojenců po cca osmileté školáky. Standardní kurzy trvají dva měsíce a probíhají od začátku září do konce června. Plavecké kurzy velkých předškoláků/malých školáků na externím bazénu na ZŠ Milénova jsou pololetní.
V sezoně 2018/2019 kurzy začínají 31. 8., 29. 10. , 2. 1., 4. 3. a 6. 5. Kurzy na ZŠ Milénova pak 7.9. a 5.2.
Během letních prázdnin Rosnička organizuje intenzivní kurzy, příměstské tábory a letní pobyty v krásné přírodě.

Naší prioritou je kvalita poskytovaných služeb. Děti plavou v čisté, šetrně upravované, teplé vodě v malých skupinkách. V Rosničce se potkáte s profesionálním týmem instruktorek, najdete tu čisté, uklizené prostředí a zázemí vybavené tak, aby pro Vás kurzy plavání byly vždy příjemným zážitkem.

Do kurzů děti přijímáme od 6 měsíců. Přibližně do 3 let plavou děti společně s rodičem. Mezi předškoláky, kdy děti plavou už samy bez rodiče, naše rosňáčata přeřazujeme zpravidla okolo třetího roku, některé i dříve. Později nabízíme možnost pokračovat v plaveckém kurzu ve 12m dlouhém bazénu na ZŠ Milénova.

 Proč plavat v Plavecké škole Rosnička

  • Nabízíme prostředí krásného centra, ve kterém se budete cítit příjemně a komfortně.
  • Dbáme na vysokou kvalitu a čistotu veškerého vybavení, prostor a pomůcek.
  • Snažíme se vytvářet přátelskou atmosféru pro vás a vaše rosňáčata.
  • Voda, ve které plavete, je ošetřována unikátní technologií pro úpravu kojenecké vody, která zajišťuje nejvyšší možnou kvalitu a čistotu vody.
  • Naši instruktoři jsou akreditování MŠMT. I nadále se ve svém oboru vzdělávají. Účastní se pravidelných školení a seminářů, sledují nové trendy v plavání.
  • Díky on-line systému náhrad můžete omluvené hodiny neomezeně nahrazovat v rámci trvání kurzu.

web_miniKromě organizovaných kurzů nabízíme ve spolupráci se Světem Wellness Infinit víkendové rodinné plavání či zvýhodněné rodinné víkendy ve wellness s pohádkově laděnými saunovými ceremoniály.