Wellness & masáže pro rodiče

Ve spolupráci s wellness centry INFINIT probíhá

  • Hlídání dětí ve Světě Wellness Infinit
  • Masáže pro těhotné a pro maminky po porodu
  • Zdravotní cvičení pro těhotné, po porodu, pro maminky
  • Wellness pobyty pro ženy na zámku
  • Individuální cvičení s dětmi
  • Více na  www.svetwellness.cz

Hlídání dětí

Přijďte si užít dopolední saunový svět, zatrénovat si do fitness nebo si odpočinout při masáži. Zatímco si budete užívat zasloužené chvíle klidu, o zábavu Vašich ratolesti se postarají milé a zkušené chůvy.

Ve spolupráci se Světem Wellness Infinit a agenturou Chůvička Brno nabízíme možnost hlídání dětí v našem dětském koutku za zvýhodněné ceny od 60 Kč za 1 hodinu.

Službu hlídání můžete využít i pro sourozence rosničkových plaváčků.

pondělí úterý středa čtvrtek pátek
9:00 – 12:00 9:00 – 12:00 9:00 – 12:00 9:00 – 12:00 9:00 – 12:00
15:30 – 17:30 15:30 – 17:30

V případě zájmu o hlídání Vašeho dítěte kontaktujte Chůvičku aspoň 18h předem na tel.: 777 696 393 (pí. Iva Hovězáková).

Masáže maminek po porodu

Infinit připravil procedury pro maminky po porodu a šestinedělí, můžete opět začít chodit na masáže a zábalové procedury.

Pomohou vám vrátit se brzy zpět do kondice a do psychické pohody. Pro krásu žen po těhotenství a porodu existuje pravidelná a každodenní masáž, která pomůže navrátit pokožku břicha zpět do původního stavu. Masáž zmírní potíže, které vznikají v průběhu gravidity a po porodu.

Masáž pro maminky zmírňuje stres, navozuje relaxaci, redukuje otoky, snižuje krevní tlak, zmírňje projevy křečových žil, zvyšuje lymfatickou a krevní cirkulaci, mírní bolesti kloubů a dolní části zad.

Dále vám ve světě wellness přední odborníci nabízejí masáže klasické, relaxační, baňkování, reflexní terapii chodidel, masáž hlavy a obličeje, masáž lávovými kameny a také čokoládovou masáž. Specialitou wellness centra je Infinit masáž, která je individuálně zaměřená na problémové partie klienta.

Cvičení s trenérem po porodu a v šestinedělí

První myšlenky novopečených maminek zotavujících se po porodu jistě nesměřují k cvičení spojenému s vidinou perfektní postavy, avšak cvičení je po těhotenství přímo nutností. Zapomeňte však na plavání (nebezpečí infekce), aerobik, cyklistiku, skoky a vlastně celou posilovnu.

Ještě v porodnici můžete začít polehoučku pomáhat tělu s návratem k původním křivkám a 15 až 20 minut cvičení k tomu zcela stačí. I tady ovšem platí, že cvičení je třeba přizpůsobit aktuálnímu zdravotnímu stavu a poslouchat signály svého těla.

Ve fitness centru Infinit máte k dispozici osobní trenéry, kteří vám sestaví efektivní program podle vašich přání a potřeb. Poskytujeme poradenství ohledně dietních a stravovacích návyků. Trenéři sestavují také redukční a kondiční programy a zabývají se fyziofitness – zaměření na kompenzaci problémů pohybového aparátu. Máte možnost nechat si sestavit kompletní regenerační a rekondiční program a své tréninky spojit relaxací ve wellness nebo s masážemi. Využijte cenově výhodné nabídky speciálních tréninkových programů.

Více informací najdete ZDE.

Wellness pobyty pro ženy na zámku

Užijte si spojení příjemného pobytu ve čtyřhvězdičkovém hotelu Chateau St.Havel v Praze a odpočinku v zámeckém wellness centru Infinit.

Relaxujte v privátním whirlpoolu, privátní sauně a nechte se rozmazlovat pod rukama profesionálních masérů. Odpočinek můžete zakončit zážitkovou večeří v zámecké restauraci pod vedením týmu slavného šéfkuchaře Ondřeje Slaniny.

Zámecký hotel Chateau St. Havel v sobě skrývá luxusně vybavené pokoje s klimatizací a vlastní koupelnou s vanou nebo sprchou. Standardní součástí výbavy každého z hotelových pokojů je plně zásobený minibar, televize s příjmem satelitních programů a samozřejmě připojení na internet prostřednictvím technologie WiFi.

NAHORU