Náš tým

PLAVECKÁ ŠKOLA ROSNIČKA

Naši plaveckou školu tvoří tým mladých lidí, kteří rádi věnují svůj čas dětem, mají rádi akci a dobrodružství. Jsou odborníky, ale i kamarády.

 

 TÝM LEKTORŮ PLAVÁNÍ

Všechny naše instruktorky jsou akreditovány MŠMT. I nadále se ve svém oboru vzdělávají. Účastní se pravidelných školení a sledují nové trendy v plavání. Při výběru instruktorek klademe velký důraz nejen na jejich profesionalitu, ale zejména na vstřícnost, otevřenost a velkou dávku nadšení k práci, které se věnují.

 

Zuzana Hanáčková

Lektorka Zuzka je členkou našeho týmu od listopadu 2015.V roce 2008 ukončila magisterské studium na Právnické fakultě a v roce 2009 bakalářské studium na Fakultě sportovních studií, obor Regenerace a výživa ve sportu.Už více než 15 let působí jako instruktorka různých forem cvičení, několik let vedla také kroužek aerobiku pro děti a starala se o malé hokejisty na letních hokejových kempech. Sport a děti zůstávají stále její největší zálibou.Doma se věnuje své malé dcerce Lucince a pejskovi, s nimiž velmi ráda tráví čas venku v přírodě.

 

Lenka Bauerová

Lektorka Lenka je nenahraditelnou členkou týmu Rosničky, plavání dětí se věnuje již déle než 5 let. Devět let se aktivně věnovala synchronizovanému plavání. Přestože vystudovala Molekulární biologii a genetiku a Učitelství biologie pro střední školy a TV na MU v Brně, jejím životním posláním je práce s dětmi. Kromě výuky plavání má zkušenosti i jako trenérka dětí v gymnastickém aerobiku či jako lektorka při školení nových plavčíků. V Rosničce má Lenka kromě jiného na starosti např. příměstské tábory. Aktivně se věnuje svým dětem, sportu, pejskovi a novému koníčku přístrojovému potápění.

 

Denisa Šťastná

Instruktorka Denisa plave v Rosničce od září 2018 jako instruktorka kojenců, batolat, tak i předškoláčků. V lednu 2019 dokončila studium Instruktora pro plavání kojenců, batolat a dětí předškolního a školního věku. Mimo plavání je také lektorkou lyžování, příměstských táborů a hlavně maminkou dcerky, které věnuje veškerý svůj čas. Je skvělou animátorkou dětských oslav a akcí.

 

Kateřina Strašilová

 Lektorka Katka v roce 2012 na fakultě sportovních studií v Brně absolvovala bakalářský studijní program trenérství plavání,  na které navázala magisterským studijním programem kondiční trenér. Na FSpS Katka stále pokračuje doktorským studijním programem kinantropologie.
Kromě vzdělávání na sportovní fakultě, Katka v roce 2013 úspěšně absolvovala bakalářský studijní program pozemního stavitelství na VUT v Brně. Již 10 let se věnuje trénování akvabel. Sama do svých 17 let v akvabelách závodila. Trénování plavání dětí i dospělých se Katka věnuje od roku 2011.

 

Michaela Pichrtová

Lektorka Míša působí v Rosničce již od roku 2013. V roce 2000 ukončila magisterské studium učitelství 1.stupně a tělesné výchovy pro základní školy 1. a 2. stupně na MU v Brně. Během studia vedla gymnastický kroužek pro předškolní a školní děti. Dva roky vypomáhala jako vedoucí v dětských táborech a jako dětský sportovní animátor v zahraničí. Do 15 let se závodně věnovala sportovní gymnastice a aktivně parkurové jízdě na koni. Ve svém volném čase se věnuje plavání, pole dance, fitness, cestování, lyžování, jízdě na koni, kolečkovým bruslím a zejména svým třem dětem, border kolii a novému koníčku pečení dortů.

Kateřina Novotná

Lektorka Kačka je naší novou posilou od září 2019. Věnuje se plavání od malička a v Rosničce učí hlavně šikovné předškolní a školní plavce. V roce 2011 dokončila studium Masarykově Univerzitě v Brně ve dvou oborech: Učitelství tělesné výchovy pro základní a střední školy, navíc Učitelství speciální pedagogiky – logopedie a surdopedie. Několik let se aktivně věnovala sportovní gymnastice, plavání, kolektivním sportům, které jí baví dodnes. Ve svém volném čase se věnuje svým dvěma dětem a šití dětského oblečení.

Markéta Bartková

Márkéta plave v Rosničce od září 2012. Dříve působila jako instruktorka předškolního plavání a vedla příměstské tábory se zaměřením na plaveckou a sportovní přípravu a dětskou volejbalovou přípravku. V roce 2011 ukončila magistreské navazující studium oboru Učitelství tělesné výchovy pro základní a střední školy na Fakultě sportovních studií MU.
Ve svém volném čase se věnuje převážně sportu – plavání, běhu, kolečkovým bruslím, běhu na lyžích, kole a studiu novinek z oblasti fitness a výživy a svému malému synovi a dcerce.

Natalie Bajtková

Lektorka Natalie je naší novou plaveckou posilou od září 2019. Specializuje se především na plavání našich nejmenší kojenců od 6 měsíců. V plavecké škole však nepůsobí jen jako lektorka, ale v první řadě jako provozní kavárny. Svůj volný čas tráví velmi aktivně. Je vítězkou Mistrovství ČR v Taekwondu.

 

Jitka Pelánková

Lektorka Jitka je naší novou posilou od září 2019. Plavání se, ale věnuje již pěknou řádku let. Specializuje se na plavání miminek od 6 měsíců do předškolního věku.  Je absolventkou Mendelovy univerzity v Brně, Fakulty regionálního rozvoje a mezinárodních studií a lektorkou a cvičitelkou dětí do 10 let. Ve svém volném čas  je hlavně maminkou své malé dcerky, které věnuje veškerý svůj čas.

 

Andrea Musilová

 

Lektorka Andrea působí od roku 2018, specializuje se převážně na zkušenější plavce předškolního a školního věku. Plavání se však věnovala již od malička, jako závodnice. Je studentkou Mendelovy univerzity v Brně, Fakulty regionálního rozvoje a mezinárodních studií.

 

TÝM KAVÁRNIC

Všechny naše holky kavárnice jsou příjemné a vstřícné, rádi Vám připraví výbornou kávu, pomohou s výběrem občerstvení, případně pomohou s dětmi. Při výběru kavárnic klademe velký důraz nejen na jejich profesionalitu, ale zejména na vstřícnost, otevřenost a velkou dávku nadšení k práci, které se věnují.

 

 

Rosničky, které momentálně plní vlastní mateřské povinnosti a “dovolenkují” na mateřské.

Monika Krumniklová 

Monika náš tým posílila v září 2014. Vystudovala střední podnikatelskou školu. Tři roky působila jako au-pair v Anglii. Od roku 2013 pracovala jako recepční ve Světě Wellness Infinit na Lesné. Tam se také seznámila s Plaveckou školou Rosnička. Díky svému nadšení pro práci s dětmi se Monika pomalu začala začleňovat do týmu Rosničky a nyní je už jeho nedílnou součástí. Ve volném čase jezdí do Orlických hor za rodinou a hlavně za svou malinkou neteří, na které „trénuje“ své instruktorské dovednosti. Ráda čte, či se zdokonaluje v angličtině. Jejím největším koníčkem však zůstávají děti a čas strávený s nimi.

NAHORU