LETNÍ AKTIVITY

Plavecká škola Rosnička nezahálí ani mimo školní rok. Pravidelně pořádáme pro naše plaváčky a jejich kamarády bohatý program i o prázdninách.

Letní intenzivní kurzy plavání

Pro plaváčky všech věkových kategorií pořádáme intenzivní kurzy plavání, kde se mohou děti od 6 měsíců do 7 let těšit na hravé letní lekce. Během kurzu na děti čeká zábavný program a spousta legrace při nácviku a prohlubování základních plaveckých dovedností. Přihlásit se mohou začátečníci i pokročilí, děti jsou vždy zařazeny podle pokročilosti a věku. 

LETNÍ INTENZIVNÍ KURZY PLAVÁNÍ 2024

Příměstské tábory v dětské kavárně

Každé léto ožívají v Rosničce příměstské tábory. Dětem se věnují naše instruktorky z Rosničky. Tábory jsou určeny pro děti od 4 do 7 let, probíhají ve všední dny a děti si užijí mnoho legrace. Celodenní program je zaměřený na plavání, venkovní pohybové a sportovní aktivity, tvořivou dílnu či dovednostní hry. 

LETNÍ PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY 2024

Letní pobyty

Pro naše plaváčky, jejich kamarády a rodiče připravujeme každé léto týdenní pobyty mimo Brno, které jsou zaměřeny na výuku plavání, sportovní a vědomostní aktivity, výtvarné a kreativní dílny. Na každý den je pro děti připraven bohatý program, aby si mohli i s rodiči užít spoustu legrace. Celý program je tématicky laděný, bývá plný úkolů a poznávání. Pobyty jsou určeny pro rodiny s dětmi od 6 měsíců do 7 let.

LETNÍ RODINNÝ POBYT 2024

Nahoru