NÁŠ TÝM

Plavecká škola Rosnička

Naši plaveckou školu tvoří tým mladých lidí, kteří rádi věnují svůj čas dětem, mají rádi akci a dobrodružství. Jsou odborníky, ale i kamarády.

Tým lektorů plavání

Všechny naši instruktoři jsou akreditovány MŠMT. I nadále se ve svém oboru vzdělávají. Účastní se pravidelných školení a sledují nové trendy v plavání. Při výběru instruktorů klademe velký důraz nejen na jejich profesionalitu, ale zejména na vstřícnost, otevřenost a velkou dávku nadšení k práci, které se věnují.

Zuzana Hanáčková

Lektorka Zuzka je členkou našeho týmu od listopadu 2015. V roce 2008 ukončila magisterské studium na Právnické fakultě a v roce 2009 bakalářské studium na Fakultě sportovních studií, obor Regenerace a výživa ve sportu.

Několik let vedla také kroužek aerobiku pro děti a starala se o malé hokejisty na letních hokejových kempech. Sport a děti zůstávají stále její největší zálibou. Doma se věnuje své dcerce Lucince a pejskovi, s nimiž velmi ráda tráví čas venku v přírodě.

Lenka Bauerová

Lektorka Lenka je nenahraditelnou členkou týmu Rosničky, plavání dětí se věnuje již déle než 7 let. Devět let se aktivně věnovala synchronizovanému plavání. Přestože vystudovala Molekulární biologii a genetiku a Učitelství biologie pro střední školy a TV na MU v Brně, jejím životním posláním je práce s dětmi.

Kromě výuky plavání má zkušenosti i jako trenérka dětí v gymnastickém aerobiku či jako lektorka při školení nových plavčíků. V Rosničce má Lenka kromě jiného na starosti např. příměstské tábory. Aktivně se věnuje svým dětem, sportu, pejskovi a novému koníčku přístrojovému potápění.

Denisa Šťastná

Instruktorka Denisa plave v Rosničce od září 2018 jako lektorka kojenců, batolat i předškoláků. V lednu 2019 dokončila studium Instruktora pro plavání kojenců, batolat a dětí předškolního a školního věku. Mimo plavání je také lektorkou lyžování, příměstských táborů a hlavně maminkou dcerky, které se naplno věnuje.

Je skvělou animátorkou dětských oslav a akcí.

Kateřina Strašilová

Lektorka Katka v roce 2012 na fakultě sportovních studií v Brně absolvovala bakalářský studijní program trenérství plavání, na které navázala magisterským studijním programem kondiční trenér. Na FSpS Katka stále pokračuje doktorským studijním programem kinantropologie.

Kromě vzdělávání na sportovní fakultě, Katka v roce 2013 úspěšně absolvovala bakalářský studijní program pozemního stavitelství na VUT v Brně. Již 10 let se věnuje trénování akvabel. Sama do svých 17 let v akvabelách závodila. Trénování plavání dětí i dospělých se Katka věnuje od roku 2011.

Michaela Pichrtová

Lektorka Míša působí v Rosničce již od roku 2013. V roce 2000 ukončila magisterské studium učitelství 1.stupně Tělesné výchovy pro základní školy na MU v Brně. Během studia vedla gymnastiku pro předškolní a školní děti. Dva roky vypomáhala jako vedoucí v dětských táborech a jako dětský sportovní animátor v zahraničí.

Do 15 let se závodně věnovala sportovní gymnastice a aktivně parkurové jízdě na koni. Ve svém volném čase se věnuje plavání, pole dance, fitness, cestování, lyžování, jízdě na koni, kolečkovým bruslím a zejména svým třem dětem, border kolii a novému koníčku pečení dortů.

Kateřina Krajdlová

Lektorka Kačka je naší posilou od září 2019. Věnuje se plavání od malička a v Rosničce učí hlavně kojence a batolata. V roce 2011 dokončila studium na Masarykově Univerzitě v Brně ve dvou oborech: Učitelství tělesné výchovy pro základní a střední školy a Učitelství speciální pedagogiky, logopedie a surdopedie. 

Několik let se aktivně věnovala sportovní gymnastice, plavání, kolektivním sportům, které ji baví dodnes. Ve svém volném čase se věnuje svým dvěma dětem a šití dětského oblečení.

Markéta Bartková

Márkéta plave v Rosničce od září 2012. Dříve působila jako instruktorka předškolního plavání a vedla příměstské tábory se zaměřením na plaveckou, sportovní a volejbalovou přípravku. V roce 2011 ukončila magistreské navazující studium Učitelství tělesné výchovy pro základní a střední školy na MU.

Ve svém volném čase se věnuje převážně sportu – plavání, běhu, kolečkovým bruslím, běhu na lyžích, kole a studiu novinek z oblasti fitness a výživy, a také svému malému synovi a dcerce.

Natálie Bajtková

Lektorka Natálie je naší plaveckou posilou od září 2019. Specializuje se především na plavání našich nejmenší kojenců od 6 měsíců. V plavecké škole však nepůsobí jen jako lektorka, ale v první řadě jako provozní kavárny. Svůj volný čas tráví velmi aktivně. Je vítězkou Mistrovství ČR v Taekwondu.

Ondřej Prokeš

Instruktor Ondra plave s Rosničkou od září 2020 jako lektor předškoláků. V Brně vystudoval bakalářský program na Masarykově univerzitě v oblasti trenérství se specializací fitness a poté magisterské studium učitelství tělesné výchovy pro základní a střední školy a kondiční trenér. Ondra má zkušenosti jako gymnastický trenér dorostenců a trenér basketbalové mládeže. V roce 2019 pracoval jako instruktor lyžování a snowboardingu v lyžařské škole v Harrachově.

Leona Černochová

Leona je nováček v týmu Rosničky, plave od září 2021. Nejrůznějším sportům se věnovala od útlého věku, zejména sportovní gymnastice, skokům do vody, tancování a hraní softballu. Dříve působila jako trenérka fitness a při této práci v roce 2010 ukončila magisterské navazující studium oboru Učitelství tělesné výchovy pro základní a střední školy na Fakultě sportovních studií MU. Ve svém volném čase se věnuje převážně malému synovi, dcerce a aktivní fence, v oblasti sportu pak běhu, kolečkovým bruslím, kole, fitness i zimním sportům.

Tým kavárnic

Všechny naše holky kavárnice jsou příjemné a vstřícné, rádi Vám připraví výbornou kávu, pomohou s výběrem občerstvení, případně pomohou s dětmi. Při výběru kavárnic klademe velký důraz nejen na jejich profesionalitu, ale zejména na vstřícnost, otevřenost a velkou dávku nadšení k práci, které se věnují.

Napište nám

Odesláním tohoto formuláře potvrzuji, že jsem se předem seznámil/a s přesnými podmínkami zpracování osobních údajů správcem tak jsou uvedeny ZDE a byl/a o rozsahu a způsobu zpracování, jakož i o svých právech, které pro mě ze zpracování vyplývají, správcem řádně informován/a. Souhlas uděluji na dobu neurčitou do doby odvolání souhlasu nebo jiného zániku oprávnění ke zpracování osobních údajů.

povinné položky

Nahoru