NÁŠ TÝM

Plavecká škola Rosnička

Naši plaveckou školu tvoří tým mladých lidí, kteří rádi věnují svůj čas dětem, mají rádi akci a dobrodružství. Jsou odborníky, ale i kamarády.

Tým instruktorů plavání

Všechny naši instruktoři jsou akreditovány MŠMT. I nadále se ve svém oboru vzdělávají. Účastní se pravidelných školení a sledují nové trendy v plavání. Při výběru instruktorů klademe velký důraz nejen na jejich profesionalitu, ale zejména na vstřícnost, otevřenost a velkou dávku nadšení k práci, které se věnují.

Markéta Bartková

Markéta plave v Rosničce od září 2012. Dříve působila jako instruktorka předškolního plavání a vedla příměstské tábory se zaměřením na plaveckou, sportovní a volejbalovou přípravku. V roce 2011 ukončila magisterské studium Učitelství tělesné výchovy pro základní a střední školy.
Ve svém volném čase se věnuje svým dvěma dětem a velmi aktivně sportu a studiu novinek z oblasti fitness a výživy.

Lenka Bauerová

Lenka je součástí týmu Rosničky od roku 2013. Přestože vystudovala Molekulární biologii a genetiku a Učitelství biologie a tělesné výchovy, jejím životním posláním je práce s dětmi.
9 let se aktivně věnovala akvabelám. Má zkušenosti jako trenérka akvabel, dětí v gymnastickém aerobiku a kondiční trenérka malých hokejistů. Volný čas tráví se svými dětmi a pejskem. S rodinou se věnuje přístrojovému potápění.

Michaela Pichrtová

Míša působí v Rosničce od roku 2013. V roce 2000 ukončila magisterské studium Učitelství 1. stupně tělesné výchovy pro základní školy. Během studia působila jako vedoucí na dětských táborech a dětský sportovní animátor.
Do 15 let se závodně věnovala sport. gymnastice a parkurové jízdě na koni. Nyní se věnuje pole dance, fitness, lyžování, cestování a zejména svým třema dětem, border kolii a pečení dortů.

Zuzana Hanáčková

Zuzka je členkou instruktorského týmu od listopadu 2015. V roce 2008 ukončila magisterské studium na Právnické fakultě a v roce 2009 bakalářské studium na Fakultě sportovních studií, obor Regenerace a výživa ve sportu.
Její největší zálibou stále zůstávají sport a děti. Doma se věnuje své dcerce a pejskovi, s nimiž velmi ráda tráví čas venku v přírodě.

Kateřina Strašilová

Katka v roce 2012 dokončila bakalářský studijní program Trenérství plavání, na který navázala magisterským programem Kondiční trenér. V současné době pokračuje doktorským studiem Kinantropologie. Vystudovala také bakalářský program Pozemní stavitelství na VUT.
Již 12 let se věnuje trénování akvabel. Sama do svých 17 let závodila. Trénování plavání se věnuje od roku 2011. Nyní je na mateřské dovolené.

Denisa Šťastná

Denisa je naší posilou od září 2018. V lednu 2019 dokončila studium Instruktora pro plavání kojenců, batolat a dětí předškolního a školního věku.
Mimo plavání je také instruktorkou lyžování, příměstských táborů a hlavně maminkou dcerky, které se naplno věnuje.
Je skvělou animátorkou dětských oslav a akcí. V Rosničce ji můžete velmi často potkat také na recepci.

Kateřina Krajdlová

Katka plave v Rosničce od září 2019. V roce 2011 dokončila magisterské studium na MU v Brně ve dvou oborech: Učitelství tělesné výchovy pro základní a střední školy a Učitelství speciální pedagogiky a logopedie. 
Několik let se aktivně věnovala sportovní gymnastice, plavání a kolektivním sportům, které ji baví dodnes. Mimo to se věnuje svým dvěma dětem a šití dětského oblečení.

Natálie Bajtková

Natálie je naší plaveckou posilou od září 2019. V roce 2020 dokončila studium Instruktora pro plavání kojenců, batolat a dětí předškolního a školního věku. Specializuje se především na plavání kojenců a batolat. V plavecké škole však nepůsobí jen jako instruktorka, ale v první řadě jako provozní kavárny.
Svůj volný čas tráví velmi aktivně. Je vítězkou Mistrovství ČR v Taekwondu. Velmi ráda také cestuje.

Leona Černochová

Leona v Rosničce plave od září 2021. V roce 2010 ukončila magisterské studium oboru Učitelství tělesné výchovy pro základní a střední školy.
Nejrůznějším sportům se věnovala od útlého věku, zejména sportovní gymnastice, skokům do vody, tancování a softballu. Dříve působila také jako trenérka fitness. Ve svém volném čase se věnuje převážně svým dvěma dětem a aktivní fence, je neustále v pohybu.

Eliška Žďárská

Eliška je nejnovější posilou v Rosničce. Studovala na fakultě sportovních studií v Brně obor Regenerace a výživa ve sportu.
Věnuje se trénování akvabel u různých věkových kategorií. Do 20 let aktivně závodila a získala několik titulů mistryně ČR. Ve svém volném čase se věnuje řadě sportů, a to především fitness, jóga, bruslení a jízda na kole, dále ráda cestuje, maluje a peče.

Ondřej Prokeš

Ondra plave s Rosničkou od září 2020 jako instruktor předškoláků. V Brně vystudoval bakalářský program v oblasti Trenérství se specializací fitness a poté magisterské studium Učitelství tělesné výchovy pro základní a střední školy a Kondiční trenér.
Má zkušenosti jako gymnastický trenér dorostenců, trenér basketbalové mládeže a instruktor lyžování a snowboardingu. Současně působí jako instruktor plavání pro školní děti.

Kristýna Světlíková

Kristýna je naší nejmladší posilou, vede lekce pro předškoláky. Studuje na Masarykově univerzitě obor Tělesná výchova a Angličtina se zaměřením na vzdělání.
Už od malička se věnovala synchronizovanému plavání, kde se později stala i trenérkou. Ve svém volném čase hraje závodně volejbal a věnuje se fitness. Práce s dětmi ji moc baví.

Tým kavárnic

Všechny naše holky kavárnice jsou příjemné a vstřícné, rádi Vám připraví výbornou kávu a pomohou s výběrem občerstvení.

Napište nám

Odesláním tohoto formuláře potvrzuji, že jsem se předem seznámil/a s přesnými podmínkami zpracování osobních údajů správcem tak jsou uvedeny ZDE a byl/a o rozsahu a způsobu zpracování, jakož i o svých právech, které pro mě ze zpracování vyplývají, správcem řádně informován/a. Souhlas uděluji na dobu neurčitou do doby odvolání souhlasu nebo jiného zániku oprávnění ke zpracování osobních údajů.

povinné položky

Nahoru