O NÁS

O Rosničce

Plavecká škola Rosnička Brno vznikla v lednu 2011. Nabízí kurzy plavání dětí od 6 měsíčních kojenců až po 7 leté školáky v příjemném prostředí speciálně přizpůsobeném dětem.

Naše zázemí

Ve spolupráci s Fitness clubem ZONE4YOU, kde kurzy plavání probíhají, nabízí unikátní prostředí pro plavání dětí. Naší prioritou je kvalita poskytovaných služeb. Děti plavou v bazénech s čistou, šetrně upravovanou, teplou vodou, v malých skupinkách. Naše bazény splňují nejnáročnější hygienické a provozní podmínky k pořádání dětských plaveckých kurzů. Voda, ve které plaveme od těch nejmenších, je ošetřována speciální technologií: UV lampou a pískovou filtrací.

Náš tým

V Rosničce se potkáte s profesionálním týmem instruktorek a instruktorů akreditovaných MŠMT, kteří jsou aktivními sportovci, odborníky v oblasti plavání, sportu i pedagogiky. (Náš tým)

Dětská kavárna a další aktivity

Mimo běžné kurzy plavání nabízí plavecká škola příjemné prostředí vlastní dětské kavárny na třídě Generála Píky 2026/11 s možností pořádání narozeninových oslav nebo tematických aktivit pro děti i rodiče.

Během letních prázdnin Rosnička organizuje intenzivní kurzy, příměstské tábory a letní pobyty v krásné přírodě. (Letní aktivity)

Proč plavat v plavecké škole Rosnička?

  • Nabízíme prostředí krásného centra, ve kterém se budete cítit příjemně a komfortně.

  • Dbáme na vysokou kvalitu a čistotu veškerého vybavení, prostor a pomůcek.

  • Snažíme se vytvářet přátelskou atmosféru pro vás a vaše rosničky.

  • Voda, ve které plavete, je ošetřována unikátní technologií pro úpravu kojenecké vody, která zajišťuje nejvyšší možnou kvalitu a čistotu vody.

  • Prostory jsou přizpůsobeny dětskému plavání a naše centrum pro děti od 6-ti měsíců je vybaveno dětskými ohrádkami, postýlkami, přebalovacími pulty, podložkami, jídelními židličkami, mikrovlnnou troubou, posezením.

  • Naši instruktoři jsou akreditování MŠMT. I nadále se ve svém oboru vzdělávají. Účastní se pravidelných školení a seminářů, sledují nové trendy v plavání.

  • Díky on-line systému náhrad můžete omluvené hodiny neomezeně nahrazovat v rámci trvání kurzu.

Napište nám

Odesláním tohoto formuláře potvrzuji, že jsem se předem seznámil/a s přesnými podmínkami zpracování osobních údajů správcem tak jsou uvedeny ZDE a byl/a o rozsahu a způsobu zpracování, jakož i o svých právech, které pro mě ze zpracování vyplývají, správcem řádně informován/a. Souhlas uděluji na dobu neurčitou do doby odvolání souhlasu nebo jiného zániku oprávnění ke zpracování osobních údajů.

povinné položky

Nahoru